www.me-chitash.com ПОСЕТЕТе
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.me-chitash.com ПОСЕТЕТе

www.me-chitash.com ПОСЕТЕТе
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Каков интернет користите дома?

Go down 
4 posters
АвторПорака
Troll Warlord
Модератор на форумов
Модератор на форумовMale Број на мислења : 21
Age : 29
Живеам во : Струмица
Points : 26728
Reputation : 3
Registration date : 2008-06-20

Каков интернет користите дома? Empty
ПишувањеПредмет: Каков интернет користите дома?   Каков интернет користите дома? Icon_minitimeСаб Јун 21, 2008 2:26 am

Името на темата кажува се`..
Јас користам од КабелНет Струмички интернет..
Вратете се на почетокот Go down
http://m-warez.darkbb.com
pTi.pRoNooB
Играч од кланот
Играч од кланот
pTi.pRoNooB


Male Број на мислења : 61
Живеам во : Kocani
Points : 26725
Reputation : 0
Registration date : 2008-06-20

Каков интернет користите дома? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков интернет користите дома?   Каков интернет користите дома? Icon_minitimeСаб Јун 21, 2008 12:09 pm

Ja Koristam E-Net Kocanski BEZICEN INTERNET
Вратете се на почетокот Go down
http://www.paraziti.tk
pTi.Ike
Админ на форумов
Админ на форумов
pTi.Ike


Male Број на мислења : 29
Age : 29
Живеам во : Велес
Points : 26725
Reputation : 0
Registration date : 2008-06-19

Каков интернет користите дома? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков интернет користите дома?   Каков интернет користите дома? Icon_minitimeСаб Јун 21, 2008 3:27 pm

Јас дома ADLS
А кај баба CableTEL Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.promoviraj.forumotion.com
Troll Warlord
Модератор на форумов
Модератор на форумовMale Број на мислења : 21
Age : 29
Живеам во : Струмица
Points : 26728
Reputation : 3
Registration date : 2008-06-20

Каков интернет користите дома? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков интернет користите дома?   Каков интернет користите дома? Icon_minitimeНед Јун 22, 2008 4:22 am

Кажете нешто повеќе за вашите интернети де, какви се..
Добри или лоши?!Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://m-warez.darkbb.com
DarKkIsS
Број на мислења : 17
Points : 26719
Reputation : -1
Registration date : 2008-06-20

Каков интернет користите дома? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков интернет користите дома?   Каков интернет користите дома? Icon_minitimeВто Јун 24, 2008 1:22 am

ADSL od 10 GB Very Happy.Cool e.Inaku nekoj pat ''page'' Smile
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Каков интернет користите дома? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков интернет користите дома?   Каков интернет користите дома? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Каков интернет користите дома?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
www.me-chitash.com ПОСЕТЕТе :: Дискусии :: Интернет-
Отиди до: