www.me-chitash.com ПОСЕТЕТе
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.me-chitash.com ПОСЕТЕТе

www.me-chitash.com ПОСЕТЕТе
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Oмилена песна до сега што сте ја слушале?

Go down 
4 posters
АвторПорака
pTi.Ike
Админ на форумов
Админ на форумов
pTi.Ike


Male Број на мислења : 29
Age : 29
Живеам во : Велес
Points : 26725
Reputation : 0
Registration date : 2008-06-19

Oмилена песна до сега што сте ја слушале? Empty
ПишувањеПредмет: Oмилена песна до сега што сте ја слушале?   Oмилена песна до сега што сте ја слушале? Icon_minitimeПет Јун 20, 2008 4:24 am

Мене ми е Geo De Silva-I'll do you like a truck
Вратете се на почетокот Go down
http://www.promoviraj.forumotion.com
pTi.pRoNooB
Играч од кланот
Играч од кланот
pTi.pRoNooB


Male Број на мислења : 61
Живеам во : Kocani
Points : 26725
Reputation : 0
Registration date : 2008-06-20

Oмилена песна до сега што сте ја слушале? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Oмилена песна до сега што сте ја слушале?   Oмилена песна до сега што сте ја слушале? Icon_minitimeПет Јун 20, 2008 3:34 pm

Цитат :
Мене ми е Geo De Silva-I'll do you like a truck
koa e taa
Вратете се на почетокот Go down
http://www.paraziti.tk
pTi.Ike
Админ на форумов
Админ на форумов
pTi.Ike


Male Број на мислења : 29
Age : 29
Живеам во : Велес
Points : 26725
Reputation : 0
Registration date : 2008-06-19

Oмилена песна до сега што сте ја слушале? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Oмилена песна до сега што сте ја слушале?   Oмилена песна до сега што сте ја слушале? Icon_minitimeПет Јун 20, 2008 3:43 pm

Симни ја од BarShare иил незнам каде па слушни ја
Вратете се на почетокот Go down
http://www.promoviraj.forumotion.com
pTi.pRoNooB
Играч од кланот
Играч од кланот
pTi.pRoNooB


Male Број на мислења : 61
Живеам во : Kocani
Points : 26725
Reputation : 0
Registration date : 2008-06-20

Oмилена песна до сега што сте ја слушале? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Oмилена песна до сега што сте ја слушале?   Oмилена песна до сега што сте ја слушале? Icon_minitimeПет Јун 20, 2008 3:47 pm

Цитат :
Симни ја од BarShare иил незнам каде па слушни ја
abe ne slusam takvi pesni samo Makedonski
Вратете се на почетокот Go down
http://www.paraziti.tk
Troll Warlord
Модератор на форумов
Модератор на форумовMale Број на мислења : 21
Age : 29
Живеам во : Струмица
Points : 26728
Reputation : 3
Registration date : 2008-06-20

Oмилена песна до сега што сте ја слушале? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Oмилена песна до сега што сте ја слушале?   Oмилена песна до сега што сте ја слушале? Icon_minitimeСаб Јун 21, 2008 2:30 am

Немам омилена песна, едноставно СРПСКИ КАФАНСКИ И СТАРИ ПЕСНИ РЕСПЕКТ!
Вратете се на почетокот Go down
http://m-warez.darkbb.com
pTi.pRoNooB
Играч од кланот
Играч од кланот
pTi.pRoNooB


Male Број на мислења : 61
Живеам во : Kocani
Points : 26725
Reputation : 0
Registration date : 2008-06-20

Oмилена песна до сега што сте ја слушале? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Oмилена песна до сега што сте ја слушале?   Oмилена песна до сега што сте ја слушале? Icon_minitimeСаб Јун 21, 2008 4:57 pm

Цитат :
Немам омилена песна, едноставно СРПСКИ КАФАНСКИ И СТАРИ ПЕСНИ РЕСПЕКТ!
I ja isto mislam kako Troll
Вратете се на почетокот Go down
http://www.paraziti.tk
Troll Warlord
Модератор на форумов
Модератор на форумовMale Број на мислења : 21
Age : 29
Живеам во : Струмица
Points : 26728
Reputation : 3
Registration date : 2008-06-20

Oмилена песна до сега што сте ја слушале? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Oмилена песна до сега што сте ја слушале?   Oмилена песна до сега што сте ја слушале? Icon_minitimeНед Јун 22, 2008 4:23 am

Па мислам дека од српските нема подобри, за мене!Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://m-warez.darkbb.com
DarKkIsS
Број на мислења : 17
Points : 26719
Reputation : -1
Registration date : 2008-06-20

Oмилена песна до сега што сте ја слушале? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Oмилена песна до сега што сте ја слушале?   Oмилена песна до сега што сте ја слушале? Icon_minitimeВто Јун 24, 2008 1:23 am

Morandi-Angels cool e pesnata Smile
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Oмилена песна до сега што сте ја слушале? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Oмилена песна до сега што сте ја слушале?   Oмилена песна до сега што сте ја слушале? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Oмилена песна до сега што сте ја слушале?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
www.me-chitash.com ПОСЕТЕТе :: Дискусии :: Музика-
Отиди до: