www.me-chitash.com ПОСЕТЕТе
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.me-chitash.com ПОСЕТЕТе

www.me-chitash.com ПОСЕТЕТе
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Кошарката во Македонија

Go down 
3 posters
АвторПорака
Troll Warlord
Модератор на форумов
Модератор на форумовMale Број на мислења : 21
Age : 29
Живеам во : Струмица
Points : 26728
Reputation : 3
Registration date : 2008-06-20

Кошарката во Македонија Empty
ПишувањеПредмет: Кошарката во Македонија   Кошарката во Македонија Icon_minitimeПет Јун 20, 2008 2:44 am

Кој мислите дека е најдобар тим во Македонија? Кој мислите дека ке го освои трофејот другата сезона? И ред други работи околу македонската кошарка!Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://m-warez.darkbb.com
pTi.pRoNooB
Играч од кланот
Играч од кланот
pTi.pRoNooB


Male Број на мислења : 61
Живеам во : Kocani
Points : 26725
Reputation : 0
Registration date : 2008-06-20

Кошарката во Македонија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кошарката во Македонија   Кошарката во Македонија Icon_minitimeПет Јун 20, 2008 2:45 am

se znae PIKOLO xD sala
Вратете се на почетокот Go down
http://www.paraziti.tk
pTi.pRoNooB
Играч од кланот
Играч од кланот
pTi.pRoNooB


Male Број на мислења : 61
Живеам во : Kocani
Points : 26725
Reputation : 0
Registration date : 2008-06-20

Кошарката во Македонија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кошарката во Македонија   Кошарката во Македонија Icon_minitimeСаб Јун 21, 2008 12:44 am

PIKOLO I NISTO DRUGOOO Кошарката во Македонија Ne-se-10
Вратете се на почетокот Go down
http://www.paraziti.tk
DarKkIsS
Број на мислења : 17
Points : 26719
Reputation : -1
Registration date : 2008-06-20

Кошарката во Македонија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кошарката во Македонија   Кошарката во Македонија Icon_minitimeВто Јун 24, 2008 1:20 am

Strumica 2005 Are The Best Basketball
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Кошарката во Македонија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кошарката во Македонија   Кошарката во Македонија Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Кошарката во Македонија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
www.me-chitash.com ПОСЕТЕТе :: Дискусии :: Спорт-
Отиди до: